Δευτέρα, 29 Αυγούστου 2011

Αληθινά προφίλ στο Τwitter για τους ηθοποιούς του Supernatural(UPDATED)


Δείτε ανανεωμένη την λίστα παρακάτω : 


Jared Padalecki @jarpad
Misha Collins on @mishacollins
Jim Beaver on @jumblejim
Danneel Ackles on @DanneelHarris
A.J. Buckley on @Ajohnbuckley
Aleks Paunovic on @alekspaun
Alona Tal on @talalona
Amber Benson (Lenore) @amberbenson
Aldis Hodge @Aldishodge02
Amy Gumenick on @amygumenick
Brittany Ishibashi on @BrittIshibashi
Brock Kelly @brockvkelly
Chad Lindberg @chadlindberg
Chad Michael Murray ChadMMurray
Christian Kane @ChristianKane01
Cindy Sampson @CindyMSampson
Colin Ford @colinfordactor
Dustin Milligan (Alan J. Corbett) @DustinWMilligan
Elias Toufexis (Ansem Weems) @EliasToufexis
Emmanuelle Vaugier (Madison) @evaugier
Eric Johnson (Brady) @EricJohnson79
Erica Cerra (Robin) @AirikahChaira
Jake Abel Mr Jake Abel
Jennifer Aspen (Marcy Ward) @JenniferCAspen
Joseph Reitman (Boris) @JoeUgly
Julie Benz @juliebenz
Julie McNiven @juliemcniven
Katie Cassidy @MzKatieCassidy
Kate Walder (Fate) @TheKatieWalder
Kim Rhodes @kimrhodes4real
Mark Sheppard @Mark_Sheppard
Matt Cohen @mattcohen4real
Mercedes McNab (Lucy) @MercedesMcNab
Richard Hatem @RichardHatem
Richard Speight Jr. @dicksp8jr
Rob Benedict @RobBenedict
Traci Dinwiddie @GrooveGoddess
Rick Worthy @RickWorthy
Samantha Ferris @samanthajferris
Sarah Shahi 9Constance Welch) @onlysarahshahi
Sebastian Roché @sebroche
Todd Stashwick @toddstashwick
Travis Wester @westerspace
Tricia Helfer (Molly McNamara) @trutriciahelfer


Τhanks to Ina!

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου